Advanced Search
we found 0 results
Your search results

Kellel on soodsaim elektri- ja gaasipakett?

Posted by elle on 18. apr. 2019
| 0

Kui palju erinevad üksteisest elektri- ja gaasipaketid, arvutas keskmise tarbija näitel välja võrdlusportaalide Elektrihind.ee ja Gaasihind.ee haldaja OÜ Datahouse.
Soodsaimat börsipaketti, võrdlusportaali keskmise külastaja näitel, pakuvad VKG Elektrivõrgud ja Imatra Elekter aasta kuluga 264,48 € (marginaaliga 0,19 s/kWh). Eesti Energia kasutab tarbijapõhiseid hindu ja meie näidistarbija kohaselt on nende pakett kõige kallim, aasta kuluga 277,56 €, mis on soodsaimast paketist 5% kallim.

Fikseeritud hinnaga pakettidest on soodsaim Imatra Elektri pakett aasta kuluga 294,96 € (päevane tariif 5,33 s/kWh, öine 4,50 s/kWh). Eesti Energia pakett on meie näidistarbija kohaselt kõige kallim, aasta kuluga 358,20 €, mis on soodsaimast paketist 21% kallim.

Kes on soodsaim gaasimüüja?

Soodsaimat muutuvhinnaga paketti, võrdlusportaali keskmise külastaja näitel, pakuvad Alexela Energia ja 220 Energia aasta kuluga 333 € (gaasihind 0,222 €/m³). Kõige kallim pakett on Gaasienergial, aasta kuluga 586,56 €, see on soodsaimast 43% kallim.

Fikseeritud hinnaga pakettidest on soodsaim 220 Energia pakett aasta kuluga 381 € (gaasihind 0,254 €/m³). Hetkel pakub fikseeritud pakette ainult kaks gaasimüüjat Eesti Energia pakett on aasta kuluga 382,56 €, mis on soodsaimast 0,4% kallim.

Kuidas käib elektri- ja gaasimüüja vahetamine?

Nii elektri- kui ka gaasimüüja vahetamise protsess on lihtne, tarbija jaoks tasuta ja sellega ei kaasne elektri- ega gaasitarne katkestusi. Uus müüja lõpetab vana lepingu tarbija eest ja müüja vahetus toimub hiljemalt ülejärgmise kalendrikuu vahetumisel.

Võrdlusportaalde grupi Võrdle.ee lehel saab võrrelda elektri- ja gaasipakette, kasko- ja liikluskindlustusi ja väikelaene.

Compare Listings