click to enable zoom
searching...
We didn't find any results
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Fullscreen
Advanced Search
we found 0 results
Your search results

Mereheina

169.000 €
Mereheina, Karepa, Vihula vald
add to favorites
3772

Kirjeldus

KAASAEGNE MAJA 150 MEETRIT LIIVARANNAST, SAUNAGA JA MÕNUSA VÄIKSE TIIGIGA

Esimesel korrusel on avar elutuba koos köögiga. Toal on kõrged maast laeni aknad (võimaldab nautida looduse jälgimist). Lisaks on esimesel korrusel esik, WC, saun puuküttega ja külaliste magamistuba. Teisel korrusel on kaks magamistuba. Teisel korrusel katus moodustab terrassipinna suurusega 100m2. Maja esimesel korrusel on kahest küljes terrassid katusealusega, millest suurem (ligikaudu 60m2) jääb elutoa ette. Terassi on mõnus kasutada väljas einestamiseks ning teine väiksem asub teisel pool maja ja on kasutatav näiteks sauna kasutamisel „värskeõhu vannide“ võtmiseks ja peale sauna mõnulemiseks.

Maja on ehitatud lintvundamendil, mis on soojustatud ja krohvitud, esimese korruse põrandad on valatud betoonist ning soojustatud, seinad aeroc kiviblokkidest, mis on väljast soojustatud kivivillaga ning tuuletõkke materjaliga, väliskatte materjaliks on laudis, mis on töödeldud kolmekordse toonitud puidukaitsevahendiga (mis teeb hoone kümneteks aastateks kaitstuks ilmastikutingimuste eest). Vahelagi ja teise korruse konstruktsiooni osa on puidust.
Esimese korruse seinad on värvitud, põrandal on kaseparkett, laed on viimistletud voodrilaudisega. Teise korruse põrandal on tammeparkett ja seinad ning lagi on voodrilauast. Kõik uksed on samuti naturaalsest puidust. Kõik aknad on puitalumiinium raamidega ja kolme kordse klaaspaketiga.
Maja kütteallikaks on õhkkütte kamina süsteem, mis viib sooja õhu kõikidesse tubadesse ( võimaldab maja suhteliselt kiiresti soojaks kütta). Esikus, WC-s ja dušširuumis on põrandaküte.
Vesi tuleb oma imbkaevust ja kanalisatsioon on lahendatud vastava mahutiga.
Maja on ehitatud ja soojustatud nii, et sobib aastaringseks kasutamiseks. Kui talvel ei ole igapäevast kasutamist, saab ruumides olemasolevate lahendustega hoida plusskraade, et vesi ei külmuks ei kaevus, trassis ega torustikus. Samas on kulud minimaalsed. Vajadusel on võimalik torustik veest tühjaks lasta ja hoida talvised küttekulud nullis.
Majal on:
• Kindlustus
• Valvesüsteem (g4s leping)

Karepa küla läbivast sõiduteest viib Kinnistuni läbi maalilise metsa kulgev tee. Kinnistu asukoht on külast eraldatud kuid samas on läheduses veel seitse hoonestatud kinnistust, mis moodustavad koos nagu omaette külakese. Kinnistu asub merest 150 m kaugusel ja privaatse liivarannani viib hooldatud jalutustee. (privaatne ei tähenda eraranda, mõeldud on seda, et suvitajad sinna reeglina ei satu)

Kinnistust 200-300 meetri kaugusel asub Selja jõgi koos maastikukaitse alaga. Selja jõgi on üks väheseid lõhede kudemise jõgesid, seal kudevad ka forellid ning elutsevad jõeforellid, harjused ja vähid. Kinnistust ligikaudu 400m kaugusel asub kohalike kalurite stiilipuhas (nagu aastal 1934) paadisadam koos paadikuuridega. Seal on võimalik hoida ka paati. 200m kaugusel asub renoveeritud rahvamaja, mida küla kinnistute omanikel on ürituste korraldamiseks võimalik rentida.

Kinnistu on kõrghaljastusega ja seal kasvavad männid, kuused, mõned kased ja tammed ning sarapuud. Kinnistul asub korralik liivapõhjaga ning allikaga tiik (naabriga kahepale), kuhu on peale sauna mõnus sisse sulpsata. Kinnistul on ka lõkkeplats. Terrassi all elab siil, külas käivad kährikud, nugis ja oravad.

Address: Mereheina, Karepa, Vihula vald
State/County:
Zip: 45401
Country: Estonia
Open In Google Maps
Property Id : 18372
Price: 169.000 €
Property Size: 120.00 m2
Property Lot Size: 2,529.00 m2
Rooms: 4
Bedrooms: 3
Bathrooms: 2
Ehitusaasta: 2008
Parkimine: Olemas

Property Reviews

You need to login in order to post a review

Contact Me

Schedule a showing?

Compare Listings